خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

آموزش استفاده از نقشه آفلاین برای GPS اندروید
ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 143
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض آموزش استفاده از نقشه آفلاین برای GPS اندروید

سلام خدمت همه دوستان اندرویدی، این قضیه ای بود که خودم مدتها دنبالش گشتم و بلاخره راهشو پیدا کردم. با توجه به مطالبی که در این سایت بود و من ازش استفاده کردم لازم دونستم برای قدردانی از دوستامم که شده این مطلبو برای آولین بار تو این سایت بزارم

همه دوستان میدونن که در گوشی های جدید کمپانی ها امکان استفاده از google map رو فراهم کردن که برای استفاده از اون حتما به اینترنت پر سرعت نیاز هست که این قضیه یک مزیت محسوب میشه تو کشور های خارجی چون اینترنت سرعت بالا به راه است و همیشه اطلاعات نقشه به روز است و میشه از اطلاعات ترافیکی ؛ آب و هوایی و غیره استفاده کرد. ولی این مطلب تو ایران یک عیب بزرگه چون اینجا کسی اینترتن پر سرعت نداره! من خودم تا قبل این تمیتونستم از gps استفاده کنم و این منو کلافه کرده بود.

به همین خاطر من روش بکارگیری Gps با نقشه آفلاین رو براتون میزارم که شما هم بتونین از gps موبایلتون استفاده کنین

1. ابتدا فایل پیوست (BigPlanetTW_1.6.3_Multi-language.zip) رو دانلود کنین و تو گوشی نصب کنین (برای آموزش نصب نرم افزار به تاپیک مربوطه مراجعه کنین)

2. از لینک زیر فایل نقشه تهران و کرج رو دانلود کنین (6 تا فایل که باید از حالت فشرده خارج شود)
    http://217.218.68.249/map

3. بعد از unRar کردن ، فایل ( BigPlanet_maps_Tehran.sqlitedb ) رو در آدرس sdCard\RMaps\maps در گوشیتون کپی کنین

4. برنامه BigPlanet را در گوشی اجرا کنین دکمه Menu و سپس more و سپس SQLite Database و از لیست نقشه تهران را انتخاب کنید

حالا از gps گوشیتون لذت ببرید....

به امید دیدار
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. 257 کاربر به خاطر ارسال مفید kiarash866 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

+Amin,.AnonYmouS,.jalal.,/mehrdad/,1134,24reza,2878153,A.M.I.R.,abmm,ahmad1387,ahmadaz,ahmadjo,akalove,akcarash,ali409,ali6098,alidn2005,alifeyzi,alighodsi,alimirho,alimoallem,alireza853,alisakha,alish1389,alishdevel,AliTayefi,AMiN.RapTure,aminkhann,AMINNTBP,aminrezam,amirarses,AmirJahed,Amirnaser,amirraha,amir_9654,amp123,Arash00,aref9200,aseman0172,ashkanpf,aslanh1,atropatica,ayoob_hb,™Android,™Senatore,ÒMÏÐ,babak3201,bahmani60,baranomid,baset73,BehradGH,best day,bmojtaba,bnooralish,bobbob,BossHunter,broos2002,ccont,civil1512,copper,DAN DZ,daneshjoo6,dani-sh,danyal2006,dastan2,DELIJAN_E,Desire,dirty.worl,DrThrax,dvm-ali,eenngg,erfan13851,esivoltaj,estivage,fanatic,fardin_esi,FarManaGer,farnazg,FARSHADBOX,farshid7,Farzinhp,fbehnamjoo,fgstar2004,galarado,ggroup,giga65,gl72,gole,gorban25,greenpmn,ha49,habib-pc,hackerbaz,hadik62,hajarstar,hamid236,hanid6120,hasannemat,headhunter,Hidder,HITMAN-CREED,hojatpanah,hoom,hooman4662,hossein449,Hosseinaqa,h_morad,IBO_VM,ik223311,jakgonjish,jalal_immo,jasemali11,javadrabba,jessse,k.kabir,k.t.o,kaivanika1,kaveh2426,kelp,khortalab,king 2002,king ko,learnt,m.aref,m.ghasemi,m.samet71,mahdi.edal,mahdihawk,Majid.Ebru,majid4mi,majidacm,majidss,mamadk,mamali_ja,manii,marg4u,maria.dion,masud_s2,mbig051,mehde_682,mehdi.1370,mehdi.8800,mehdija,mfarzalian,milad.xp,milad62,misagh72,Mishelgooo,mk323,mkomeily,mmsinesork,MNSSOFT,moaaji,moh6336,Mojtaba925,momo000000,momoos,momoshin,mori220,morteza.p,morteza_pi,mp3mp4,mp4008,mrhbt80,mrt619rko,muhammad6,namakdooon,naqshedel,navaye,nsr_sh06,omid_mobil,onlinearhp,pacopoor,Paiom,pardisshab,payamswg,pelinoos,PhAnToM898,Phenomenon,phe_masoud,pirehmorad,piter1111,pm!!d,pnima,pouya_mob,PSPHPC,qhasem,R.S P990i,rainyboy_7,ramex_re,ramin20r,raoofat,rasoul14,read,REHANIK,rexona.coo,reza-12,reza1reza1,RM21,roc98,ROID&,s-h,S1277,saberowji,sadeghali,saeb,saeed_ci,saeed_ea,sahb17,sajad25,sajadtal,Sajjad2516,saman lo,sami_jojo,SANBOR,sanra,sarash,seswee,sh68,shahab1365,shahrad1,shayan s,sia.music2,sina1359,sina4fun,skflower,slim_boy_8,smtmn,sobhan92,Sony x10,sosangerd,subsesh,s_naimi,taban1,texaz,tmax771,too_roid,TouchBaz,uare,UIQ 3,Unforgiven III,va437,vahid6713,VAMCO,victory7,VIGOR,XPERIA,xperia x1o,XWoSRo,YA---ALI,yavarehame,yerozkhob,الون,بارررسا,خمان,س نعمتیان,علی3900

3. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام با تشکر برای ارسال مطلب فوق ، متاسفانه فایلهای نقشه قابل دسترس نیست....صفحه دانلود باز نمیشه لطفا کمک کنید.......

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bafi از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

5. Top | #3

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

مشکل دانلود حل شد... از isp بود. نقشه ایران رو هم دارید؟

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bafi از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

7. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقشه ایران هم موجوده به محض اینکه فرصت کنم میزارم براتون
    دوستان اگه نقشه هر شهر دیگه رو میخواین بگید تا بزارم براتون

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید kiarash866 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

9. Top | #5

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

آقا اینم لینک دانلود نقشه ایران :

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

10. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیز ای کاش به جای اینکه بگید راهش رو پیدا کردم میگفتید راهش رو پیدا کردند!!
    پیدا کردن این مگه کاری داره یه سرچ تو اینترنت(فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند )شما رو مستقیما راهنمایی میکرد به سایت منبع
    برادر حداقل به دوستانی که براتون این آموزشها رو میزارند احترام بذارید و به جای اینکه آموزش روتغییر بدید منبع رو اعلام کنید
    دوست من لااقل آموزش دریافت نقشه ها رو هم از همونجا پیدا میکردی و اون رو هم میذاشتی

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید javad26 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام با تشکر
    نقشه مشهد رو می خواستم...

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید masud_s2 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #8

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیزم فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند ، مطلب شما رو در سایت ... دیدم. تبریک میگم به شما چون مطلب آموزشی شما بسیار کامل تر از مطلبی که من گذاشتم بود.
    من مدتها دنبال راهی برای این کار بودم و همه سایت های فارسی رو هم گشتم حتی سایتی که شما در آن پست داده بودید، بعد از اینکه راهی پیدا نکردم خودم دست به کار شدم و از سایت های خارجی بالاخره راهی پیدا کردم که بشه این کارو کرد.
    اگر به تاریخ پست های من و شما دقت کنید می بینید که چیزی در حدود 10 روز من دیر تر از شما مطلب خودم رو گذاشتم که این هم دقیقا همون زمانی بود که من صرف پیدا کردن راه حل بودم.

دوست عزیز، اگر به متن پست من دقت میکردین میدیدین که با پست شما کمی متفاوت هست. اگر قرار بود گوشی به اینترنت متصل باشه اونم از نوع سرعت بالا! که خوب از همون نقشه آنلاین google map استفاده میکردیم که کلی هم قابلیت داره.
    من تو این پست سعی کردم بچه هارو وارد جزییات نکنم و یه راه آسون در اختیارشون بزارم.

به هر حال باز هم میگم که از مطلب شما کپی برداری نشده و به خاطر اینکه این احساس در شما بوجود اومد عذرخواهی میکنم و همچنین اعلام میکنم اگر کسی خواست که جزییات این کار رو هم بدونه بهتره که از مطلب این دوست گرامی در سایت ذکر شده استفاده کنه

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید kiarash866 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #9

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

17. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید kiarash866 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

18. Top | #10

Banned
    میزان امتیاز
    22
    نمایش سایر مشخصات