ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید(تومان)
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تغییر نام کاربری
بازار خرید و فروش

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

تغییر نام کاربری امکان تغییر نام کاربری به صورت اتوماتیک فعال شده است.
سیستم پاداش نقدی جهت حمایت از توسعه دهندگان و تلاش افراد در فضای مجازی
صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 184
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    49
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض چرا گوشی GLX نباید بخریم!!!GLX:گوشی ایرانی یا چینی است؟

با سلام
    چرا گوشی glx نخریم؟
    مگر واقعاً نباید از تولید ملی حمایت کرد؟
    اینجانب در ادامه شرح ما وقعی را می دهم که فکر می کنم خواندن روشن می کند چرا موبایل glx نباید خرید.
    به سفارش خواهرم و در پی تبلیغات فراوان که در اراک با sms برای این گوشی انجام می شود سرانجام ... شده و یک عدد گوشی glx مدل 2680 خریداری نمودم.
    مشخصات روی جلد و روی بدنه و قاب گوشی:
    دو سیم کارت همزمان-نصب برنامه های جاو-دوربین 3 مگا پیکسلی -معجزه دریافت رادیو fm ببا آنتن خود گوشی و...
    خدا روز بد ندهد.وقتی به منزل رسیدم و گوشی را بررسی کردم متوجه شدم دوربین گوشی VGA است نه 3 مگا پیکسلی..از معایب بارز دیگر صدای گوش خراش وناصاف -برنامه های با فرمت جاوا یا نصب نمی شدند یا اگر نصب می شدند اجرا نمی شدند.زمان نصب یک برنامه جاو ا چند کیلو بایتی چند دقیقه و....
    صبح روز بعد با فروشنده تماس گرفته و به دروغی که درباره دوریبن گوشی روی جلد و خود موبایل بوداعتراض کردم.نهایتاً گفت باید با شرکت تولید کننده تماس بگیرید.با شماره ای که بر روی برگه گارانتی بود (مربوط به استان خوزستان)تماس گرفته و از این شماره به ان شماره پاس داده شدیم.دست آخر با خانه آقای مدیر عامل شرکت تماس گرفته و نهایتاً شماره بانکی را که آقای مدیر عامل در آن کار می کرد پیدا کرده.خلاصه بعد از یک ساعت آقای حر....را پیدا کردیم.(در صورت نیاز نام،شماره های تلفن متن مکالمات نام افراد و....موجود است)طرف فکر بود با ببو طرفه و درباره رزلوشن صبحت می کرد.نهایتاً گفت هر کاری دلت می خواهد انجام بده.برو شکایت کن.(جدیداً 640*480 شده 3 مگا پیگسل فقط یک ممیز باید پشت گذاشت تا بشه سه دهم مگا پیکسل یا همان VGA خودمان)
    به آقای .... مسئول اتحادیه موبایل فروشان اراک واقع در....مراجعه کرده که ای کاش نمی رفتم.
    جواب: به ما مربوط نیست فروشنده مقصر نیست از ما کاری بر نمی آید .باید به دادگاه بر روی از شرکت تولید کننده(همان خوزستانی) شکایت کنی!!!
    دست آخر برای اینکه کارم حقوقی نشود و برای 87 هزار تومان نخواهم 6 ماه تو دادگاه به این ور آن ور بروم و اگه پولم را گرفتم 2برابر خرج نکرده باشم به مغازه فروشنده مراجعه کرده با خواهش و تمنا گوشی را پس داده و با هزار بدبختی 87 هزار تومان به همراه یک رم 4 گیگ از 100 هزارتومانی را که داده بودم را گرفتم.یک روز کاری ، کلی هزینه تماس با استان خوزستان +هزینه آژانش در داخل اراک به همراه یک رم 4 گیگ 10 هزار تومانی که 13 هزار تومان فروشنده بزور انداخت. برایم ماند.

نتایج ارزنده-آموزشی -اخلاق و ...:
    1)گوشی موبایلGLX ایرانی نیست بلکه تولید کشور بردار چین است نه ایران.یک کارمند بی تریبت و پروی بانک از چین آن را وارد کرده و از ناآگاهی مردم استفاده کرده و...
    2)این گوشی همان موبایل TV است .داخل حافظه اش پر از عکس های بچه های چینی و.... است.
    3)خصوصیاتی نظیر 2 سیم کارت.شارژ از طریق پورت یو اس بی،داست آنتن روی گوشی و اسپیکر های که صدای خش خش می کند و...از مشخصات بارز این گوشی یا همان گوشی های چینی است.
    4)این شرکت در تهران نمایندگی دارد.
    5)جالب اینکه مدل های پایین تر با دوربین های پایین تر زمان فتحعلی شاه قاجار هم داره.
    6)طرف فکر همه جا را کرده، تو ضمانت نامه نوشته بدون هولگرام ،ضمانت نامه فاقد ارزش است و تمام ضمانت نامه هاش به گفته نمایندگیش بدون هولوگرام است.
    این گوشی آشغال چینی را نخرید.پول خود را دور نریزید.

سرانجام یک گوشی N79 نوکیا برای خواهرم گرفتم تا فکر حمایت از تولید ملی(بخوانید چینی) از کله ام خارج شود
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط zaga : 2009-09-24 در ساعت 02:10 AM

2. Top | #2

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط zaga1356 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا گوشی glx نخریم؟
    اینجانب در ادامه شرح ما وقعی را می دهم که فکر می کنم خواندن روشن می کند چرا موبایل glx نباید خرید.
    به سفارش خواهرم و در پی تبلیغات فراوان که در اراک با sms برای این گوشی انجام می شود سرانجام ... شده و یک عدد گوشی glx مدل 2680 خریداری نمودم.
    دو سیم کارت همزمان-نصب برنامه های جاو-دوربین 3 مگا پیکسلی -معجزه دریافت رادیو fm ببا آنتن خود گوشی و...
    خدا روز بد ندهد.وقتی به منزل رسیدم و گوشی را بررسی کردم متوجه شدم دوربین گوشی VGA است نه 3 مگا پیکسلی..از معایب بارز دیگر صدای گوش خراش وناصاف -برنامه های با فرمت جاوا یا نصب نمی شدند یا اگر نصب می شدند اجرا نمی شدند.زمان نصب یک برنامه جاو ا چند کیلو بایتی چند دقیقه و....
    صبح روز بعد با فروشنده تماس گرفته و به دروغی که درباره دوریبن گوشی روی جلد و خود موبایل بوداعتراض کردم.نهایتاً گفت باید با شرکت تولید کننده تماس بگیرید.با شماره ای که بر روی برگه گارانتی بود (مربوط به استان خوزستان)تماس گرفته و از این شماره به ان شماره پاس داده شدیم.دست آخر با خانه آقای مدیر عامل شرکت تماس گرفته و نهایتاً شماره بانکی را که آقای مدیر عامل در آن کار می کرد پیدا کرده.خلاصه بعد از یک ساعت آقای حر....را پیدا کردیم.(در صورت نیاز نام،شماره های تلفن متن مکالمات نام افراد و....موجود است)طرف فکر بود با ببو طرفه و درباره رزلوشن صبحت می کرد.نهایتاً گفت هر کاری دلت می خواهد انجام بده.برو شکایت کن.(جدیداً 640*480 شده 3 مگا پیگسل فقط یک ممیز باید پشت گذاشت تا بشه سه دهم مگا پیکسل یا همان VGA خودمان)
    به آقای .... مسئول اتحادیه موبایل فروشان اراک واقع در....مراجعه کرده که ای کاش نمی رفتم.
    جواب: به ما مربوط نیست فروشنده مقصر نیست از ما کاری بر نمی آید .باید به دادگاه بر روی از شرکت تولید کننده(همان خوزستانی) شکایت کنی!!!
    دست آخر برای اینکه کارم حقوقی نشود و برای 87 هزار تومان نخواهم 6 ماه تو دادگاه به این ور آن ور بروم و اگه پولم را گرفتم 2برابر خرج نکرده باشم به مغازه فروشنده مراجعه کرده با خواهش و تمنا گوشی را پس داده و با هزار بدبختی 87 هزار تومان به همراه یک رم 4 گیگ از 100 هزارتومانی را که داده بودم را گرفتم.یک روز کاری ، کلی هزینه تماس با استان خوزستان +هزینه آژانش در داخل اراک به همراه یک رم 4 گیگ 10 هزار تومانی که 13 هزار تومان فروشنده بزور انداخت. برایم ماند.

1)گوشی موبایلGLX ایرانی نیست بلکه تولید کشور بردار چین است نه ایران.یک کارمند بی تریبت و پروی بانک از چین آن را وارد کرده و از ناآگاهی مردم استفاده کرده و...
    2)این گوشی همان موبایل TV است .داخل حافظه اش پر از عکس های بچه های چینی و.... است.
    3)خصوصیاتی نظیر 2 سیم کارت.شارژ از طریق پورت یو اس بی،داست آنتن روی گوشی و اسپیکر های که صدای خش خش می کند و...از مشخصات بارز این گوشی یا همان گوشی های چینی است.
    5)جالب اینکه مدل های پایین تر با دوربین های پایین تر زمان فتحعلی شاه قاجار هم داره.
    6)طرف فکر همه جا را کرده، تو ضمانت نامه نوشته بدون هولگرام ،ضمانت نامه فاقد ارزش است و تمام ضمانت نامه هاش به گفته نمایندگیش بدون هولوگرام است.

سرانجام یک گوشی N79 نوکیا برای خواهرم گرفتم تا فکر حمایت از تولید ملی(بخوانید چینی) از کله ام خارج شود
    agha 10met garm man hamin emroz mikhastam beram yedone az in ashghala begiram mer30

3. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید laeeeeek از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

4. Top | #3

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

in tor nist man in gooshi ro daram besyar a alie java rooosh nasb mishe doorbinesh ham 3mp ast

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید salamani از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

6. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

من این گوشی(glx)رو دارم تقریبا گوشی خوبی ست ولی هنگامیکه روی اون برنامه نصب می کنم برنامه مورد نظر بالا میاد اما باز نمی شه
    میشه بگین چطور میشه این مشکل رو حل کرد! با تشکر

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید kaogrgaly از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

8. Top | #5

کاربر
    35°45'45.81"N 51°22'43.55"E altitude:1142m
    میزان امتیاز
    828
    نمایش سایر مشخصات

من براي مادرم يه 2670 خريدم ازشم راضيم.ولي نكته اينه كه گارانتي مال ما هولوگرام داره ما شما مثل اينكه تقلبيه:dont:
    ویرایش توسط *طاها* : 2009-10-13 در ساعت 10:55 PM
    آنان كه مي خواهند كاري انجام دهند راهش را پيدا مي كنند
    و آنان كه نمي خواهند كاري انجام دهند بهانه اش را پيدا مي كنند

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *طاها* از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

10. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

من میخوام یک گوشی GLX بخرم به نظر شما چطوره

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zمحمد از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

12. Top | #7

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    46616
    نمایش سایر مشخصات

با سلام شما حاضرید چقدر پول برای خرید گوشی بدهید.
    GLX فکر نکنم گوشی خوبی باشد. البته این نظر منه.

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید petr-cech از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #8

Banned
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض salam

اخه کار دستی مدرسه بچه چینها رو میخرن!!!

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید emanto از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

16. Top | #9

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام نه من گوشي glxمدل p3660رو دارم واقعا ازش راضيم در پاسخ به دوستي هم كه گفته بود برنامه هاي جاوا رو نصب مي كنه ولي بالا نمي ياد اولا رزوليشن گوشي تون رو چك كنيد دوما سعي كنيد بفهميد با كدوم يكي از گوشي هاي برند هاي معتبر تر هم خوني داره مثلا برنامه هاي كدوم يكي از اونها روش نصب مي شه و اجرا هم مي كنه برنامه هايي كه اون گوشي اجرا مي كنه رو روش نصب كنين من خودم هم اين مشكل رو داشتم ولي الان حل شده و اينكه اين گوشي كاملا ايراني نيست فطعاتش توليد ژاپن هست و در ايران مونتاژ مي شه شركت اصليش هم در خوزستان نيست در استان فارس هست با نام پيشرو رايانه فارس

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید morvaride از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

18. Top | #10

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    90544
    نمایش سایر مشخصات

Cool تشکر ملی از شما هوشیاران

نقل قول نوشته اصلی توسط zaga1356 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا گوشی glx نخریم؟

با سلام به تمام دوستان

از شما تشکر میکنم که حرف دل ما رو گفتید واقعا حیف نیست پولی را که با زحمت به دست میآوریم به یه مشت آشغال چینی بدهیم و از ماه بعد دنبال تعمیر گاه و قطعات باشیم ........ اینه تولید ملی گوشی وطن ایران زمین ......
    من که خجالت میکشم آشغال چینی را به اسم ایران به مردم بدهم شما چی ؟

ایران و ایرانی شایسته بهترین است ... مواظب دزدان باشیم.

فقط اعضا می توانند لینک ها را ببینند
    ویرایش توسط sinaw550 : 2009-10-15 در ساعت 12:48 AM دلیل: ی
    پیر مرد سایت تخصصی موبایل اول

19. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید sinaw550 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرینآخرین